Přihlásit | Založit účet |
|
 

Ochrana osobních dat

Informace, které shromažďujeme, jsou vaše jméno, fakturační a dodací adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, e-mailové adresy pro doporučení a informace o kreditní kartě. Data jsou uložena v zabezpečené databázi a lze k nim přistupovat pouze prostřednictvím webmastera s osobními kódovanými informacemi. Pokud chcete, aby informace byly opraveny nebo odstraněny, můžete nám kdykoli poslat e-mail a sdělte nám, co byste chtěli, abychom udělali. Všechny žádosti jsou vyplněny urychleně a potvrzení je zasláno na váš e-mail, jakmile splníme vaši žádost.

Naše zásady ochrany osobních údajů jsou přísné a vždy jsou dodržovány. Můžete si být jisti, že veškeré informace poskytnuté na náš web zůstanou navždy důvěrné. Tím, že vás informujeme o našich zásadách, podporujeme důvěru a důvěru pro všechny, kdo předkládají informace, ať už kupují nebo žádají konkrétní informace, a pro členství.

Při zadávání objednávky nebo jakékoli jiné žádosti používáme informace, které o sobě poskytnete, pouze k dokončení vaší žádosti k vaší spokojenosti. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů nezbytných k dokončení této žádosti. Stejně jako informace, které poskytujete o někom jiném, uděláme při objednávce zboží pouze k odeslání produktu a potvrzení doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, kromě případů nezbytných k dokončení této objednávky.

Můžete požádat o odstranění nebo odstranění všech informací o vás. Abychom ochránili vaše soukromí a bezpečnost, podnikneme také přiměřené kroky k ověření vaší identity před udělením přístupu nebo opravami.

K odpovědi na e-mail, který dostáváme, používáme zpáteční e-mailové adresy. Tyto adresy nejsou používány k žádným jiným účelům a nejsou sdíleny s externími stranami. Abychom předešli neoprávněnému přístupu, udržovali přesnost údajů a zajistili vhodné použití informací, zavedli jsme fyzické, elektronické a manažerské postupy, abychom zabezpečili a zabezpečili informace, které shromažďujeme online.

zpět